5 Favori Yaz Ojesi

Enerjik tonlardan klasik renklere, yazın enerjisini tırnaklarınıza yansıtabileceğiniz beş favori oje rengini keşfedin.
Güneşi Taklit Eden Sıcak Sarılar
Güneşi Taklit Eden Sıcak Sarılar

Bu yazın tartışmasız en favori oje rengi sarı oldu. İster neon olsun ister sıcak tonlarda pek çok ünlü isim sarı rengini tırnaklarına yansıttı. Bu görselde ise Kaia Gerber,  ince siyah bir çizgiyle ojesine yorum getirmiş.

Okyanus Esintisi Ferah Maviler
Okyanus Esintisi Ferah Maviler

Dior Beauty, bu sene mavi tonlarında ojelere yoğunluk verdi. Özellikle bronz tenle mükemmel uyum sağlayacak bu tonlara şans verilmeli.

Neon Turuncular
Neon Turuncular

Oje trendlerini belirleyen başka bir isim şüphesiz ki Kylie Jenner. Instagram hesabında paylaştığı bu görselde zaten patlak bir renge sahip olan neon turuncu ojesine mat bir dokunuş yaparak bir denge sağlamış.

Soft Pembeler
Soft Pembeler

İddialı renkler bana göre değil diyenler üzülmesin, soft pembeler bu yaz çok revaçta. Essie yaz koleksiyonunu incelediğimizde pembe tonlarına geniş bir yelpaze ayırmış. Bronz tenle tertemiz bir görüntüye sahip olmak isteyenler bu renklerden vazgeçmeyecektir.

Sıcak Kırmızılar
Sıcak Kırmızılar

Givenchy Beauty, olmazsa olmazımız kırmızı ojeyi bu yaz için es geçmemiş. Turuncuya yakın ya da mora kaçan kırmızılar, yazın tırnaklarının zarif gözükmesini isteyenlerin bir numaralı tercihi olabilir.

Görüntülenme:
222
Article Tags:
· · · · ·

Leave a Comment