Aralık 2018 Astroloji Yorumunuz

KOÇ | (21 Mart – 20 Nisan)

 

 

Ayın ilk yarısında zorunlu yenilikler eğitim, taşınma, seyahat alanınızda gerçekleşecek. İstemediğiniz bir şeyi yapmaya mecbur kalmak içsel dengenizi bozabilir.

Ayın ikinci yarısında ev ve yuva alanındaki sürpriz bir gelişme neşenizi yerine getirebilir. Hataları düzeltmek ve çözüm bulmak ayın ikinci yarısından itibaren mümkün olacak.

 

BOĞA | (21 Nisan – 20 Mayıs)

 

 

Ayın ilk yarısında ödeme dengenizi bozacak gelişmeler söz konusu. Grup çalışmaları veya arkadaşların kararlarına uymak kaybettirebilir. Yatırımlarınızı kendiniz yönetmelisiniz.

Ayın ikinci yarısı daha keyifli. Dolunay çevresel faktörleri hesaba katabileceğinizi ve destek alacağınızı anlatıyor. İçsel bir yönelim sizi mutluluğa, anı yaşamaya götürecek.

 

İKİZLER | (21 Mayıs – 21 Haziran)

 

 

Ayın ilk yarısı zorlu. Mecburi evlilikler veya iş ortaklıkları kariyerinizi değiştirebilir ve öfkeniz yükselebilir. Çıkış yolu için acele etmeyin ayın ikinci yarısında daha keyifli hissedecek, mali güçlüklere sürpriz çözümler bulacaksınız.

Yeniden kazanmak özgüveninizi yükseltecek ve zorunlulukları ortadan kaldıracak. Yılbaşının talihlilerinden biri olmak için pozitif düşünceye önem vermelisiniz.

 

Devamı marieclaire.com.tr’de.

Görüntülenme:
393

Leave a Comment