Yengeç Dolunayı | 17-23 Aralık Haftalık Burç Yorumu

Uzman Astrolog Su Karakuş’tan haftalık burç yorumları karşınızda.

Ay düğümleri-Uranüs arasındaki TKare bu haftada devam ediyor. Kazalara açık olacağımızı hatırlamakta fayda var.

Dolunay salı gününden itibaren etkili. Ev, yuva, aile, anne gibi alanlarda tamamlanması gereken ihtiyaçlar ve gözden geçirilip geliştirilmesi gereken ilişkiler bu haftanın gündemi olacak. Sürpriz çözümler ve tavırlar herkes için mutluluk kaynağı olabilir. Çünkü Uranüs dolunayla olumlu bir bağlantı kuracak.

Öte yandan Mars-Plüton arasındaki uyum hafta boyunca kararlı ve güçlü davranmamıza yardım edecek.

Güzel açıların keyfini bol bol yaşayacağımız bu hafta boyunca Venüs-Neptün üçgen açısı Pazar günü Venüs-Neptün-Ay arasında büyük üçgen oluşmasına ve duygusal zekanın, pozitif bakış açısının yükselmesine, hayallerin gerçekleşmesine yardım edecek. Sadece bu kadar değil elbette geçtiğimiz dönemde bozulan ilişkiler için düzelme ve mutlu hissetme şansı da verecek.

Bir başka sevindirici açı da Uranüs-Güneş arasındaki üçgen. Bu haftanın bol sürprizli geçmesini sağlayacak olan bu açı beklenmedik haberlere, sevinçlere, kutlamalara, özgürleşmeye izin verecek. Uzun zamandır hissetmediğimiz mutlulukları bu hafta doya doya yaşayabiliriz.

Hafta sonuna doğru Merkür-Jüpiter kavuşumu bilgiye rahatça ulaşacağımızı ve seyahatler için özel fırsatlar bulacağımızı anlatıyor. Sözleşme imzalamak, elektornik satın almak, teknolojik çözümler bulmak için harika bir dönem.

Ve son güzel haberim: Merkür Venüs olumlu açısıda bu hafta ilişkilerde romantizmi, iletişimi, karşılıklı beklentilerin rahatça dile getirilmesini yani anlaşılmayı sağlayacak. Anlamak belki de haftanın en büyük kazancı olacaktır.

Yazmanın bu kadar keyifli olacağı nice haftalara diyorum.

KOÇ: Hafta boyunca burcunuzda gerileyen Uranüs olumlu açılarıyla sürprizler yapan birine dönüşmenizi sağlayacak. Yenilenmek için çeşitli bahaneleriniz olabilir. Ancak çok uzak geleceği etkileyebilecek sert kararlar almamalısınız. Özellikle ailenizi ve kariyerinizi geriye götürecek hiçbir kararı onaylamayın. Dolunay ev ve yuva alanınızda yenilik yapmanıza destek verecek. Sürprizleriniz beğenilecek.

BOĞA: Arkadaşlıklar, iş ortaklıkları veya evlilik bu hafta yüz güldüren alanlarınız. Venüs-Neptün uyumlu açısı dileklerinizi gerçekleştirmenize yardım edecek. Çevre değişikliği yapmak, reklam çalışmalarınızı istediğiniz kıvama getirmek için dolunaydan yararlanabilirsiniz. Eski teknolojileri bir kenara bırakıp yenilenmeniz de konforunuzu arttıracak. Dostlarla birlikte çıkılan seyahatler de güçlü kişilere ulaşmanızı sağlayacak.

İKİZLER: Dolunay gelirlerinizi arttırmanızı bir fırsat şeklinde sağlayacak. Hatırı sayılır dostlarınızdan biri sürpriz bir destekle yeni gelirler elde etmenizi, işe başlamanızı veya iş değişikliği yapmanızı önerebilir. Onun önerisini kabul etmelisiniz. Teklifler gelirse değerlendirin. Merkür-Jüpiter kavuşumu evlilik veya yakınlarla ilişkilerde pozitif düşünceden, avantajınıza olacak sözleşmelere kadar bir çok güzel sözü, imzayı ve yaklaşımı getiriyor. Mutlu, keyifli hissedeceksiniz.

YENGEÇ: Burcunuzun ilk derecesinde gerçekleşecek dolunay hafta başından itibaren görünüşünüzü yenilemeniz için bir çok fırsat yakalamanızı sağlayacak. Kişisel tarzınızı daha beğenilesi bir forma dönüştüreceksiniz. Hafta başında yöneticiniz Ay’ın sert açıları gerginlik yaratabilir. Moralinizi yüksek tutun ve tartışmalardan uzak durun. Cumartesi sizin açınızdan haftanın en güzel günü olabilir tabii değerlendirebilirseniz. Sürprizlere açık olun. Yöneticileriniz veya babanız özel bir konum teklif edecek.

ASLAN: Güneş-Uranüs olumlu açısı tüm haftanızı etkileyecek ve hafta boyunca uzaklardan alacağınız güzel ve şaşırtıcı haberlerle sevineceksiniz. Aşk yaşamınız, çocuklarınızla ilgili haberler hepsi bol sevinç içeren alanlar. Hafta boyunca sezgilerinizin yükseldiğiniz ve pozitif düşüncelerinizin gerçekleştiğini göreceksiniz. Yakın çevrenizle ilgili her şey adeta altına dönüşebilir. Daha çok tanınacak, alkış alacaksınız. İş alanınızda gücünüzü kanıtlayacaksınız.

BAŞAK: Kimi arkadaşlıklar sonlanmalı, yenilere yer açılmalı. Böylesi bir haftadasınız. Sürpriz ek gelirler veya piyango kazanmak gibi olasılıklar sevindirici bir gelişme yaratacak. Mali gündeminiz ferahlıkla doluyor. Aşk yaşamınızda güç kazanacak, çocuklarınızın iyi sağlık haberleriyle sevinecek, evliyseniz eşinizin kararlı adımları sayesinde amaçlarınızı gerçekleştireceksiniz. Çevre değişikliği sizi biraz daha mutlu hissettirecek. Jüpiter-Merkür uyumu sayesinde evinizle ilgili düşüncelerinizi gerçekleştirme şansı bulacaksınız.

TERAZİ: Venüs-Neptün olumlu açısı hafta boyunca iş ve para konularında avantajı ele geçirmenizi sağlıyor. Değerlendirmelisiniz. Sağlığınız giderek iyiye, paranız giderek çoğalmaya hazır, haftayı keyifli geçirebilirsiniz. Dolunay kariyer alanınızda sürpriz bir gelişme yaratıyor. Eşinizin ya da iş ortağınızın çabalarıyla yükselmeniz, takdir almanız çok mümkün. Ayrıca yakın çevrenizde ve reklam yapmak istediğiniz çevrede daha çok tanınacak, beğeni toplayacaksınız.

AKREP: Gökyüzünde oluşacak büyük üçgen haftanızı keyifli, neşeli hatta bol kahkahalı geçirmenizi sağlayabilir. Kendinizi her zamankinden daha güzel ve sevgi dolu hissedeceksiniz. Duygusal ilişkilerde sevmenin ve sevilmenin tadına varacak, çocuklarınızın başarısıyla gururlanacaksınız. Ek gelirler kazanmak, bonus almak gibi sürprizler kesenizi rahatlatırken, birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Borçlardan tamamen kurtulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Dolunay iş seyahatlerinizi bitirip eve dönmenize yardım edecek.

YAY: Burcunuzda yol alan Güneş ve Jüpiter olumlu açılarıyla sizi neşeye boğacak. Partnerinizin sürprizleri veya sürpriz bir aşk yaşamaya başlamak bu haftanın öncelikli güzel haberi. Canlanacak ve iyi haberlerle keyifleneceksiniz. Pozitif ruh haliniz başkalarını da motive edecek. Çocuklarınız varsa onların sürprizi neşenize neşe katabilir. Dolunay mali konularda yeni kazanımlar sağlıyor. Şans oyunlarında talihlisiniz. Sezgilerinizin yüksek, olayların gelişimini tahmin etme yeteneğinizin hayret uyandırıcı olduğunu fark edeceksiniz.

OĞLAK: Burcunuzda yolculuk yapan Plüton güçlü, kararlı ve iradeli davranışlarla günlük sorumluluklarınızı yerine getirmenize yardım edecek. İyi dostların desteği, akrabaların pervane oluşu güven duygunuzu pekiştirecek. Aile bireylerinin kazancının artması da ekstra mutluluk kaynağınız olacak. Evlilik ve ortaklık alanında oluşan dolunay, evlenmeniz veya iş ortaklığı kurmanız için itici bir güç. Her koşulda bol sürprizli bir haftadasınız.

KOVA: Yöneticiniz Uranüs haftanın parlayan yıldızı. Yakın çevrenizden birinin sürpriz yapmasıyla iş hayatınızda yenilikler gerçekleştirebilirsiniz ancak geçmişteki hataları yapmamaya çalışmalısınız. Gelecek planlarınızda ise uzak geleceği değil yakın geleceği hesaplamalı, sorumluluk alabilmelisiniz. İyi dostlar, sevgiyle yoğurulan kariyer planları, mali kazanımlarda kararlı adımlar ve düşleri gerçekleştirme, daha çok kazanma olasılığı hafta boyunca iyi ve yüksek enerjili hissettirecek. İşe ve sağlığınıza yoğunlaşmalısınız.

BALIK: Burcunuzda yolculuk yapan yöneticiniz Neptün ve Mars olumlu açılarıyla motive olmanıza, başarılı çıkışlar yapmanıza yardım edecek. Hem uzak yerlerden gelen tekliflerle, hem yaratıcı projelerinizle alkış alacak, aşk yaşamınıza tüm pozitif duygulanımları yansıtacaksınız. Güçlü dostlar kararınızı onaylarken, dolunay aşk ve çocuklar alanından gülümseyecek. Yalnızsanız aradığınız aşkı bulabilir veya arzu ediyorsanız bebek sahibi olabilirsiniz.

Görüntülenme:
331
Kategori:
Astroloji · Güncel · Haber

Leave a Comment