Daha önce denemediğiniz 17 seks pozisyonu

Bu seks pozisyonları sayesinde hem sizin hem de partnerinizin aldığı zevk ikiye katlanacak.

1

The Duct Tape

Partneriniz sırt üstü uzansın ve bacaklarını, biri diğerinin üzerine gelecek şekilde havaya kaldırsın. Önünde diz çökün ve içine girin. Geriye yaslanın ve ellerinizle gövdenizi destekleyin. Yavaş başlamanız daha iyi olacak.

İlk kadın mı erkek mi orgazm olmalı?

2

The Crunch Master

Ayakta yüz yüze dururken, partneriniz üzerinize zıplasın; bacaklarını belinize sarsın. Ellerinizi partnerinizin beline ya da kalçalarına yerleştirin. Partnerinizden 90 derecelik açı ile eğilmesini isteyin. Vücutlarınıza göre doğru açıyı bulacaksınız.

3

The .Com

Partneriniz yatağın kenarına, bacaklarını tavanı gösterecek şekilde, ayak bileklerini tutarak otursun. Önünde durun, ellerinizi ensesine yerleştirin ve geriye gitmemesini sağlayın.

Cinsel işlev bozukluğu

4

The Circuit Board

Misyoner pozisyonunda başlayın. Gövdenizi biraz kaldırarak, penis kökünün yavaşça partnerinizin klitorisine sürtünmesini sağlayın. Pelvisini hafif kaldırsın ve bacaklarını size dolasın.

5

Easy Rider

Üstte siz varsınız. Siz aşağı eğilirken, partneriniz bacaklarını kapatsın. Bu pozisyon, partnerinizin klitorisinin uyarılması için ideal.

 

6

The Sports Massage

Klasik reverse cowgirl pozisyonunda başlayın: Partneriniz üstte, sırtı size dönük olsun. Sonra, dizlerinizi kırın; partneriniz göğüslerini dizlerinize yaslasın.

 

7

The Farmer’s Hold

Sırtınızı duvara verin. Partneriniz üzerinize tırmansın. O eğilirken, partnerinizi destekleyin ve düşmemesini sağlayın. Ellerini yere koysun. Kan akışındaki değişim onu zirveye çıkaracak. Siz de güçlü erkeği oynayacaksınız.

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

8

The GPS

Partneriniz yüksek bir yere otursun. Yüz yüze olun, belinden tutun. Bacaklarını omuzlarınıza atsın, bir yandan da omuzlarınıza tutunsun.

9

Upward-Facing Dog

Klasik doggy pozisyonunda başlayın. Geriye doğru oturun. Bacaklarınız V şeklini alacak. Partneriniz kucağınıza otursun. Ayakları, testislerinize değecek.

10

The Control Pad

Partnerinizin arkasından, yan uzanın. Partnerinizin üst bacağını kendi üzerinize alın. Klitorisine ve göğüslerine masaj yapın.

11

The Jellyfish

Dizlerinizin üzerinde durun. Partnerinizle yüz yüze olacaksınız. Ayaklarından hafif destek alsın ve size sarılsın. Bu pozisyon, daha derin penetrasyon imkanı sağladığı için ideal.

12

The Shock-Absorber

Dizleri göğsüne yakın olacak şekilde, partneriniz sırt üstü uzansın. Önünde dizlerinizin üzerine çökün. Ayakları, göğüslerinizin üzerinde olsun. Öne doğru eğilin ve kalçalarını kavrayın.

13

USB

Penetrasyonu sağlamak zor; fakat her ikiniz için de harika bir deneyim. Partneriniz doggy pozisyonunda beklerken, bu sefer siz ters dönün ve eğilin. G noktasını fazlasıyla uyaracaksınız.

14

The Spiderwoman

Yüzü duvara dönük şekilde, bir ayağı havada olmalı. Kollarını duvara dayayarak destek alırken, hafif yandan penetrasyonu sağlayın. Ellerinizi kullanarak klitorisini uyarabilirsiniz.

15

The Toblerone

Bir diziniz bükülmüş şekilde sırt üstü uzanın. Partneriniz kucağınıza otursun, bacaklarını yana koysun. Yavaşça arkasını dönüp sizi izleyebilirse ne ala. Dizlerinize tutunduğu zaman onu kendinize doğru çekin.

16

The Y-Wing

Yatağa ucundan uzanın. Dizlerinizi kırın ve bacaklarınızı V şeklinde açın. Üzerinize uzansın. Sırtı, göğsünüze gelsin. Sonra doğrularak üzerinize otursun. Bacaklarınızı kaldırmayı deneyin. Penisinizle ve testislerinizle daha fazla meşgul olmasını sağlayacaksınız.

17

The Sushi Chef

Kalçaları tam yatağın ucuna gelecek şekilde sırt üstü uzansın. Partnerinizin karşısında, ayakta bekleyin. Ayak bileklerini omuzlarınıza yerleştirin ve penetrasyon sağlayın. Ardından, ayak bileklerini kulaklarına doğru itin. Sınıra geldiğinde, dizlerini sağa ya da sola yönlendirerek ona en çok zevk veren noktayı bulabilirsiniz.

 

Comments are closed.