50 kilo verdikten sonra vücudunu paylaştı

Toplamda 50 kilo veren Sarah Nicole Landry, kilo verdikten sonra vücudunda oluşan çatlak ve selülitleri paylaşarak fenomen oldu.

Kanada’nın Ontario eyaletinde yaşayan 3 çocuk annesi Sarah Nicole Landry, hamilelik döneminde aşırı kilo alarak 102 kiloya çıktı.  Bu kilolarından şikayetçi olan genç kadın, diyet yaparak bu kilolardan kurtulmayı başardı ancak bu sefer de çatlak ve selülit belası başına dert oldu.
Yaşadığı süreci adım adım Instagram hesabında insanlarla paylaşan  Sarah Nicole Landry, gelen olumlu tepkiler ve beğeniler sayesinde fenomen oldu.
Kilo vermek için kolları sıvayan Sarah, toplamda 50 kilo verdi. Bu verdiği kilolar sayesinde de bir fenomen oldu.
Kadınların, istedikleri zaman neler yapabileceklerini göstermek istediğini söyleyen Landry, beden algısı ile de vücudunu sevmeyenlere destek oluyor.
Vücudunun insanlara iğrenç geleceğini düşündüğünü ve daha sonrasında verdiği kilolardan dolayı kendini iyi hissettiğini söyleyen genç kadın, olayın sadece kendisini iyi hissetmek olduğunu, kimsenin gözüne girmek gibi bir çabasının olmadığını da belirtiyor.

Doğum sonrasında herkes böyle görünebilir

Kadınların ve erkeklerin, vücudunu mükemmelleştirmek zorunda olmadığını, sadece iyi hissetmek için, sağlık için kolları sıvamaları gerektiğini söyleyen Sarah, dünyaca ünlü mankenlerin bile böyle görülebileceğini ve artık bu tabunun yıkılması gerektiğini belirtiyor.

Comments are closed.