20 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Bu hafta burcunuzu neler beklediğini merak ediyor musunuz? O halde Uzman Astrolog Emire Tuğçe Akarlar’a kulak verin.

1 | 12 20 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Haftaya ay Yay burcundayken başlıyoruz. Bu hafta güneş artık iletişimin burcu olan İkizler’e geçiyor. Akrep burcundaki dolunay; hafta genelini yoğun hissetmemizi sağlarken, Satürn kuzey ay düğümü karşıtlığı da bize ilerlemek için boşlukları doldurma imkanı veriyor olacak. Hafta ortasında, yengeç burcunda ilerlemekte olan Marsın Uranüs ile olumlu etkileşimi, duygusal olarak daha hızlı yol almamızı sağlayabilir. Gerçekten de mükemmel dengeli zaman. Aslında bizdeki dengesizlikler ve kayboluşlarımızı düzenliyoruz… Ayaklar yanlış durmaya alışınca, yere tam basmak zordur ya hani. Bu hafta işte adımlarımızı güçlendiriyor olacak zihnimizi hafifleterek. Alınganlıklar psikolojik baskılar yorgunluklar bu hafta dışa vurulmak istenebilir özellikle hafta sonuna doğru. Bazen bilerek bazen hayat tarafından kanarız. Güvenli mesafeye gizlenip, yakınlıklarımızı tartacağız gibi duruyor.

Koç ve Yükselen Koç

Bir ay boyunca kısa yolculukların önem kazanacağı bu hafta itibariyle; odak noktanızda seyahat planları yer alırken, ikili ilişkilerde beklenmedik çıkışlar yapabilirsiniz. Acele kararlar vermemek için aslında akılcı olduğunuz kadar, yargıların içinde yuvayı aileyi kendi mutluluğunuzu da hesaba katmalısınız. Duygularınız ifade edilmek istiyor, siz duyulmak istiyor olabilirsiniz. Hızlı yol almak, grup çalışmalarına ilişkin planlamalar yapmak ve hafta sonu artık kendinize dönmek için güzel bir hafta.   Akademik çalışmalar ya da vize işlemleri ile uğraşıyorsanız, evrak işleri biraz can sıkıcı olabilir. O yüzden dikkat!

2 | 12 20 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Boğa ve Yükselen Boğa

Bir ortaklık kararı, yeni bir yapılanma güzel bir pazarlama çalışması için kolları sıvama zamanı. Bu hafta ortaklarınızla bir araya gelip önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Yayın eğitim akademik çalışmalar uzaklarla ilgili kafa karışıklıklarınız varsa, bu hafta nedenlerine ilişkin konuları görüşme imkanı bulabilirsiniz. Kaynaklarınızı maddi manevi ihtiyaçlarınızı partnerinizle konuşmak, kendinize zaman ayırmak için de olumlu. Eğer açık iletişim ve güven sizin için önemliyse, şimdi kendinizi cesurca ifade etmekten kaçınmamalısınız. Sadece abartılı olmamaya özen gösterin.

Yazının devamı trendus.com adresimizde.

Görüntülenme:
860
Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · ·

Comments are closed.